Author: v***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
Màu sắc: Xám
Price: 10.063.800₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | Stereo Speakers |
| Condition | Used - Very Good |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Grey |
| Brand | Apple |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.3" |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Intel Integrated |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | MacOS |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 8GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR4X |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260324095900376303559 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1465604 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: v***r
Date:
Review: Nice
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm